Łatwe i szczelne połączenia serwomotorów Łatwe i szczelne połączenia serwomotorów
Murrelektronik oferuje wysokiej jakości, konfekcjonowane konektory M23 dla połączeń serwomotorów. Są one całkowicie szczelne, odporne na wstrząsy i wibracje oraz wpływ temperatury, można je... Łatwe i szczelne połączenia serwomotorów

Murrelektronik oferuje wysokiej jakości, konfekcjonowane konektory M23 dla połączeń serwomotorów. Są one całkowicie szczelne, odporne na wstrząsy i wibracje oraz wpływ temperatury, można je łatwo zamontować.

murrelektronik_m23-cordsets

Przez lata Murrelektronik produkował wysokiej jakości przewody M8 i M12 do czujników i elementów wykonawczych. To doświadczenie stało się podstawą do opracowania i produkcji konektorów M23 dla serwokontrolerów i serwomotorów. Czasy, kiedy trzeba było prowadzić połączenia silnikowe z wielu komponentów należą już do przeszłości.

Stosując konfekcjonowane przewody M23 w pomarańczowej (zasilanie) lub zielonej (sygnały) izolacji masz pewność, że tworzysz doskonałe połączenia. Zintegrowane zabezpieczenie przeciwwibracyjne chroni połączenia nawet w trudnych warunkach bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. Praktyczny, sześciokątny gwint przy zastosowaniu odpowiedniego klucza dynamometrycznego dodatkowo upraszcza instalację i serwisowanie.

Murrelektronik z przyjemnością ogłasza rozbudowanie linii konektorów o nowe modele 8-polowe. Są one przeznaczone do zasilania najmocniejszych urządzeń i serwomotorów.

Wszystkie konektory M23 oferowane przez Murrelektronik charakteryzuje ekranowanie 360°, które zapewnia bardzo niską emisję zakłóceń. Umieszczona na obudowie strzałka to praktyczna pomoc przy instalacji. Adapter do peszla wraz z wysokiej jakości przewodem Siemens chronią przed zanieczyszczeniem olejem w instalacjach przemysłowych. To dodatkowa, istotna zaleta stosowania przewodów M23.

Przewody są dostępne w długościach skokowo co 10 cm, przy zamówieniu już od jednej sztuki.

Przewody najwyższej jakości

  • niepalne, bezhalogenowe, odporne na działanie oleju i substancji chemicznych
  • zatwierdzenia: VDE, CSA i UL
  • zakres temperatur: od -35°C do +70°C
  • cykle zginania: 5 mln
  • przyspieszenie: 50 m/s²
  • promień gięcia: 7 x średnica zewnętrzna
  • odpowiadają MC800+

michal